На главную страницу сайта Опыты по химии Химический Юмор. Научный Юмор Опыты по физике    



Форум Химиков - Энтузиастов. Химия и Химики

Эксперименты по Химии - Практическая Химия - Книги по Химии - Физика – Астрономия – Биология – Научный Юмор
Прежде чем отправить свое сообщение - ознакомьтесь с ПРАВИЛАМИ ФОРУМА.
Прежде чем создать новую тему - воспользуйтесь ПОИСКОМ, возможно, аналогичная тема уже есть

All times are UTC [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 826 posts ]  Go to page Previous  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 42  Next
Author Message
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 07 Sep 2021 14:40 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 148.58 KiB | Viewed 6264 times ]

Думаю, що ситуація гірша, ніж за даними опитування.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 16 Sep 2021 20:54 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 107.5 KiB | Viewed 6189 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 13 Oct 2021 19:40 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
З Днем захисника України!
Attachment:
з днем захисника України.png
з днем захисника України.png [ 966.13 KiB | Viewed 5984 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 08 Nov 2021 22:04 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 39.48 KiB | Viewed 5787 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 21 Nov 2021 12:53 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
З ДНЕМ ГІДНОСТІ та СВОБОДИ!
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 183.16 KiB | Viewed 5671 times ]
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 24.19 KiB | Viewed 5670 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 23 Nov 2021 17:06 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 134.52 KiB | Viewed 5633 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 27 Nov 2021 16:30 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 83.93 KiB | Viewed 5584 times ]
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 63.78 KiB | Viewed 5583 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 09 Dec 2021 12:07 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 49.4 KiB | Viewed 5448 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 24 Dec 2021 11:21 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Quote:
В цей день 1937 року в с.Єрки Київської обл. народився В'ячеслав Чорновіл (1937—1999) —Герой України, діяч українського руху опору, радянський політв'язень, голова НРУ. Батько походив з давнього козацького роду Чорноволів. Мати належала до роду цукрозаводчиків і меценатів Терещенків

В'ячеслав Чорновіл з 2-ї половини 1960-х до 1985 тричі ув'язнювався та відбув у радянських концтаборах та на засланні більше 15 років.

4.09.1965 В'ячеслав Чорновіл виступив разом з Дзюбою, Стусом у кінотеатрі «Україна» з протестом проти арештів української інтелігенції.
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 51.16 KiB | Viewed 5292 times ]

Attachment:
File comment: Маргарет Тетчер і В’ячеслав Чорновіл
1.jpg
1.jpg [ 30.47 KiB | Viewed 5291 times ]


Совок пережив, а Ку-Чмо його вбило. Конкурентів боялося.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 26 Dec 2021 12:20 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 46.87 KiB | Viewed 5255 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 27 Dec 2021 16:20 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 45.16 KiB | Viewed 5229 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 27 Dec 2021 17:25 
Offline
Модератор
Модератор
User avatar

Joined: 17 Nov 2009 04:45
Posts: 12792
Location: г. Волгоград
По английски правильно будет: Beware of (falling/hanging) icicles. Или вариант: Beware: Icicles & snow falling from roof(s).

_________________
Accidit in puncto quod non speratur in anno


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 30 Dec 2021 15:12 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Мультику «Жив-був пес» (за мотивами казочки «Сірко») наступного року буде 40 років
Перша поява: 1982
Перший показ українською: 2012


_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 01 Jan 2022 10:10 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
З Днем Народження Степана Андрійовича!
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 105.1 KiB | Viewed 5140 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 02 Jan 2022 21:08 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Як мовознавець Шевельов розніс "русский мир", переміг НКВД і гестапо, а потім – втер носа Кернесу

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 04 Jan 2022 16:41 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Конкурс на звання...
Attachment:
1.png
1.png [ 154.94 KiB | Viewed 5064 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 07 Jan 2022 13:13 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Це Зе-депутат. Дивіться, за кого наголосували:
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 93.82 KiB | Viewed 5016 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 18 Jan 2022 14:40 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Quote:
Одні українці вже не бояться, бо відбоялися 7 років тому, а інші ще не бояться, бо 7 років війни так і не помітили.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 24 Jan 2022 14:05 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
З приводу гіпотетичних наказів «не стріляти», або «відступати» під час можливого загострення
Роман Доник
https://site.ua/skitalec/z-privodu-gipo ... ya-i0kpleq
Quote:
Давайте дуже дуже схематично, зовсім спрощено напишу щодо гіпотетичних розпоряджень під час можливого загострення з приводу «не стріляти» або «відступати», які можуть гіпотетично надійти з Банкової. Я постараюсь без політичних та емоційних оцінок. Простою мовою для цивільних. Для того, щоб ви розуміли та не робили собі нерви. Бо в нас, зараз, через низьку довіру до вищої влади в країні та рвані контексти, з'являється багато питань, припущень, та фантазій. Я зараз безвідносно до будь яких прізвищ. Чисто алгоритми.
По перше, давайте зрозуміємо, що президент, він же верховний головнокомандувач, має доволі опосередковане відношення до армії. Призначення на посади, підписи на указах, вищі офіцерські звання, нагороди, ну ще якісь церемоніальні та медійні штуки. Призначення міністра. Все. До управляння військами він не має відношення взагалі. Тим більше до оперативного управління. Він також не може віддавати прямі накази. Він може по бюрократичному ланцюгу давати доручення або розпорядження, які потім, через РНБО, або міністра можуть трансформуватися в накази та розпорядження для військ через головнокомандувача та генеральний штаб.
Якщо відверто, то навіть солдат строковик не повинен виконувати будь який наказ президента. Тільки прохання. Президент не може керувати діями збройних сил. Зовсім. Нема в нього такого права.
Тепер щодо заборони стрільби. Улюбленець Бутусова Хомчак, щоб реалізувати заборону на стрільбу, за кілька місяців ввів систему штрафів за стрільбу та відправив в кожну бригаду своїх «сматрящіх». І тільки тоді ця заборона почала якось працювати. І то не всюди. І купа людей сиділа без премій. Бо солдат та офіцер на війні при загрозі життю керується трохи іншими нормативними документами. Під час можливого загострення, якщо буде порушена комунікація та зв'язок, рішення будуть приймати командири підрозділів, командувань та угруповань. На місці. Вони також будуть визначати, як саме виконувати накази та розпорядження, якщо зв'язок буде. А ще кожен військовий, розуміє що значить кожен наказ. Бо президенти, політики приходять і йдуть, а присяга це назавжди. І відповідальність.
В кожному великому місті та в селищах з ППД є гарнізони. Є начальники гарнізонів. Є оперативні командування сухопутних військ. Є командування ДШВ, МП, ВПС, ВМС. Є командири бригад та батальйонів. У кожного керівника є плани на всі випадки. На всі. Є механізми та алгоритми по яким буде діяти військо. І просто телефонним дзвінком, або зверненням по ТВ, цього не можна відмінити. Бо потім буде відповідальність.
А ще кожен начальник гарнізону знає що треба робити в час Ч. А навіть якщо злякається та втече, то в нього є заступники. А ще офіцери які можуть взяти командування на себе.
Окрім того, в нас зараз на всій території країни діє особливий період. А ще на Донбасі та кордоні з Кримом проводиться операція об'єднаних сил. Там є командувач ООС, командувачі оперативно тактичних угруповань з всіма повноваженнями. Географія операції може бути розширена.
В нас всі командувачі та командири в ЗСУ мають бойовий досвід. Розумієте? Всі. Вони всі знають що таке війна. Що таке накази. Вони всі знають що таке відповідальність.
В 14 році нас росіяни застали зненацька. Багато хто злякався. Багато хто «я на єто нє падпісивался». Але ми навіть тоді змогли зупинити російську навалу. А зараз в нас є військова вертикаль, яка чітко знає що робити.
Тепер про «відступати» та не «чинити опір». По перше — чинити чи не чинити опір, то визначається командиром на місці. І ніяка Банкова, за будь якої влади не може заборонити солдату в окопі захищати своє життя та Україну. Бо є керівні та нормативні документи згідно яких рішення приймається на місці. І за 8 років війни я навіть не знаю, чи знайдуться офіцери, які віддадуть наказ не чинити опір без спроби відбити любу атаку. Може хтось з хомчаківських птєнцов просидівших 14-15 роки за пічкою найдеться, але є зами, та інші офіцери. Та процедура відсторонення боягузів.
Під час загострення «Наказ відступати щоб зберегти життя». По перше такого наказу в війська не буде. Не за цього керівництва. Ні Залужний, ні його заступники, ні Шаптала такий наказ не віддадуть. По друге, любе переміщення це організований захід на кілька неділь, як мінімум. Це транспорт, залізниця, харчі, місце куди переміщати людей та техніку. А загострення, це ж про раптовий напад. Правда?
Техніку та озброєння треба вивозити. Ніхто не кине техніку чи зброю, бо кожен військовослужбовець матеріально відповідальна особа. І всі це знають. Кинув щось? Винен гроші державі. Це в 14 році був хаос і мобілізація. І техніку виводили з ладу і кидали. І дехто досі винен державі гроші. Роками після боїв списували техніку. По кожній одиниці зброї розслідування та списання. По кожній. І кожен командир знає про це. І кожен командир знає, що є бюрократія. Проїбав — заплати. Це контрактна армія, дєтка.
Я не ідеалізую владу. Бо в мене від багатьох дій Банкової тіпаються око. Вже обидва. Я не ідеалізую людей.
Але я знаю людей, які вісім років воюють. Людей, які займають керівні посади в армії. Багатьох з них я бачив в 14 році. Під час боїв та хаосу. Не буде відступу. Не буде наказу не стріляти. Не буде.
І ще, наостанок. Повторю тезу. Там де можливе вторгнення, будуть задіяні регулярні війська РФ. Обстріляних бійців там від сили на всі ВС РФ 3-5 тис. І то це не рядові піхотинці. Росія буде нас атакувати силами, які не знають що таке війна. Зовсім. Я надіюсь, союзники допоможуть нам закрити небо. А на землі, то не буде бліцкріг. То буде м'ясорубка з великою кількістю осередків опору. То не будет швидка «пабеда». То буде крах імперії. А потім ще з німцями побалаємо за життя.
Тому просто не зводьте себе. Не буде так, як нас хоче залякати російська пропаганда. В нас є ЗСУ, які воюють 8 років. І в кожному відділенні, взводі, роті знайдуться люди, які візьмуть командування на себе та організують оборону та спротив там де зможуть. Просто знайте це. Бо ЗСУ буде воювати. За себе, за присягу, за Україну, за сім'ї, за нас з вами. Бо ЗСУ це і є частина нас. Частина України.
Не ображайте вояків недовірою та вигадками. Довіряйте армії. Не робіть собі нерви. Робіть допомогу ЗСУ, які роблять 200. Дякуємо всім хто допомагає.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 25 Jan 2022 11:17 
Online
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62110
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 366.41 KiB | Viewed 4668 times ]
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 35.42 KiB | Viewed 4668 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 826 posts ]  Go to page Previous  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 42  Next

All times are UTC [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Volodymyr and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  

[Сообщить об ошибке, испорченном вложении, битой ссылке]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group